Original URL: http://reg.kungalv.net/unions.php
Bredband i Harestad
BIK-kontaktBernt Johansson0303-920520708-790449
BIK-kontaktHarry Berntsson    
Ordförande Harry Berntsson   
KassörEva Sylvan  
 
Bredband i Marstrand
Teknik-kontaktBo Holmberg0303-60431 0707-383405
BIK-kontaktKjell Westling0303-609970705-371116
OrdförandeKjell Westling0303-609970705-371116
Sekreterare Inez Zackrisson0303-61252 0703-031936
 
BredNet
BIK-kontaktLennart Høyer0303-22690 0703-65842
Ordförande Lennart Høyer0303-226900703-65842
Kassör Lidia Andersson222981  
 
Diseröd Bredband
Teknik-kontaktMagnus MR Fibersvets  
BIK-kontaktJörgen Gahne0303-223446 0736-846487
BIK-kontaktMartin Lundborg0303-223789 0706-792326
BIK-kontakt Tommy Lundborg0303-223494 0706-274994
OrdförandeJohan Mattsson0303-124580707-961999
Kassör Roger Zivolic 0303-2233700708-399970
Sekreterare* *   
 
Garnet - Överön
 
Hallbjörtorp-Dotorp Bredband
BIK-kontaktYvonne Karlsson 0303-2266760705-532279
OrdförandeYvonne Karlsson0303-2266760705-532279
SekreterarePia Magnusson0303-26083 0709-49882
 
Hålta Fiber
BIK-kontaktHans Hult   
BIK-kontaktRoger Jähnke   
OrdförandeRoger Jähnke   
 
Kareby Bredband
Teknik-kontaktStyrelsen0303-7190910766-443262
BIK-kontakt Thomas Schulz0303-7190910723-419091
OrdförandeThomas Schulz0303-7190910723-419091
Kassör Per-Olof Andersson   
SekreterareJonas Lohmander  
Teknikansvarig Styrelsen0303-7190910766-443262
 
KarebyNet
BIK-kontakt Bert Bohlin 0303-222911 0739-803378
BIK-kontaktGösta Lundén 0303-2227510705-173355
OrdförandeBert Bohlin0303-2229110739-803378
Kassör Lisbeth Lindberg0303-929890702-455380
SekreterareGösta Lundén0303-2227510705-173355
 
kileNet
Teknikansvarig fd medlem   
 
Kode Norra Bredband
OrdförandeEbbe Skarin0303-507060703-550706
KassörChrister Lind0303-530900705-575409
SekreterareSilvije Volenik0303-51619070-5833283
 
KodeNet SO
Teknik-kontaktJens Corneliusson0303-540240709-355797
BIK-kontaktGunnar Gustafsson  
BIK-kontaktHåkan Johnsson0303-4011 
BIK-kontaktJens Corneliusson0303-540240709-355797
BIK-kontaktStefan Karlsson0303-4202 
OrdförandeConn Björlin0303-54013 0730-321466
KassörEwa Aspebrant  
SekreterareKjell Karlsson0303-540880762-64325
 
Lycke - Tofta Bredband
OrdförandeHåkan Rosén 0303-252240703-81448
KassörHenry Cermann  0709-21820
 
Nordkroken Bredband
Teknik-kontaktJan Backman0303-2309240702-301587
Ordförande Rita Strand 0303-226964 
KassörKjell Hansson0303-226919 
SekreterareJan Backman0303-2309240702-301587
 
RakvattNet
Teknik-kontakt Tore Svensson0303-228017 0706-528012
OrdförandeTore Svensson0303-2280170706-528012
KassörTomas Lundqvist0303-2281070702-513114
SekreterareKaj Peter Wallesten0303-280240707-54486
 
RomelandaNET
Teknik-kontaktKjell Svanström0303-2235750709-223516
BIK-kontaktKjell Svanström0303-2235750709-223516
Ordförande Kjell Svanström0303-2235750709-223516
KassörMagnus Gyllestad0303-223457070-3010889
SekreterareHans-Jürgen Hinrichsen 0303-2234190739-46388
 
RostNet
Teknik-kontaktJonas Hildesson0303-223321 0706-785459
BIK-kontaktJonas Hildesson0303-223321 0706-785459
OrdförandeJonas Hildesson 0303-223321 0706-785459
KassörGustav Lundmark0303-2231770705-23174
Sekreterare Bo Sannehall 0303-2237790702-425526
 
SkottaNet EF
BIK-kontaktPatrik Renström0303-225804 Mob031-614222SMS0706-359366
OrdförandePatrik Renström0303-225804Mob031-614222SMS0706-359366
KassörHåkan Olsson   0706-205131
SekreterareHein Nielsen  0706-371783
 
Staby
 
Sörkroksnätet
OrdförandeBernt Lundborg 0303-226612, 031-70358430706-321225
KassörDan Ekelind0303-235543 
 
Torsby Bredband
 
Veneröd Net
BIK-kontaktJoakim Strand0303-27897 0303-4261
OrdförandeJoakim Strand0303-278970303-4261
Kassör Sven Olsson0303-27910 
SekreterareKenth Frisk0303-597680709-396739
 
VyNet
BIK-kontaktGlenn Ljunggren0303-923630702-548602
BIK-kontakt Mats Degerman0303-581580733-291290
BIK-kontaktPatrik Nilsson0303-918420739-27020
OrdförandePatrik Nilsson0303-918420739-27020
KassörKristina Gustafsson0303-581830706-58183
Sekreterare Mats Degerman0303-581580733-291290
 
Västerlanda Fibernät
Teknik-kontaktChristian Morales0705-81108 
OrdförandeClaes Lindahl0520-6608680705-742940
KassörAnnelie Palm0520-6521340733-191808
SekreterareLotta Mattsson  0702-016707
TeknikansvarigPer Hedlund  0703-583945
 
Västra Ytterbynätet
Teknik-kontakt David Hellström0303-92775031-3223985
OrdförandePatrik Steen0303-227291 070-8125155
KassörLars Göran Lasses0303-226550 
SekreterareAnders Lunneblad 0707-665225
 
ÅsebyNet
Teknik-kontakt Kjell Andersson  0702-961950
BIK-kontaktKarl-Olof Wihlney0303-512290705-572299
OrdförandeKjell Andersson 0702-961950
KassörLeni Rahmn0303-2276830702-309304, 0733-392970
 
Ödsmåls mosse / Skåra
Teknik-kontakt Daniel Pettersson 0722-420680
Teknik-kontaktMagnus Westlin  0733-025961
Ordförande Daniel Pettersson  0722-420680
Sekreterare Magnus Westlin 0733-025961